Чемпіонат області з футболу стартує 3-го квітня

 • В офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося розширене засідання керівництва ІФФФ з президентами та тренерами футбольних клубів області, щоб обговорити питання, пов’язані зі стартом обласного чемпіонату, почути один одного і обмінятися думками щодо ефективного розвитку футболу в регіоні.

  В 2016 році на Івано-Франківщину очікує зміна схеми проведення змагань. Матимемо скорочений “весняний” чемпіонат та повноцінний чемпіонат області сезону 2016-2017 років, який буде проводитись за схемою “осінь-весна”.

  Розширене засідання керівництва ІФФФ з президентами футбольних клубів

  Футбольний рік розпочнеться традиційним турніром “Кубок Підгір’я”, який пройде з 12 по 20 березня 2016 року. Умови проведення турніру та порядок визначення переможців будуть затверджені на спільному засіданні Комітету з проведення змагань ІФФФ та представників команд після 19 лютого – кінцевої дати підтвердження про участь команд у “Кубку Підгір’я”.

  1 квітня розпочнеться друге коло дитячо-юнацьких обласних змагань (старша та молодша вікові групи).

  Старт перехідного “весняного” чемпіонату у першій лізі (дорослі та юнаки) запланований на 3 квітня. Матчі триватимуть до 26 червня (за участі 14 команд). Спочатку команди (розділені на дві групи) зіграють в два кола, а потім в стикових матчах розіграють місця в підсумковій турнірній таблиці.

  При обговоренні формату, думки присутніх розділилися – адміністрація ІФФФ запропонувала ділити команди на дві зони за спортивним принципом (група “А” – команди, що зайняли в минулому чемпіонаті 1, 3, 5, 7 і т.д. місця; група “Б” – команди, що зайняли місця 2, 4, 6, 8 і т.д.), деякі представники команд запропонували ділити команди за територіальним принципом. Розділились думки і щодо схеми проведення стикових матчів (1-1, 2-2, 3-3 і т.д., або півфінали/фінал).

  Розширене засідання керівництва ІФФФ з президентами футбольних клубів

  Строки проведення першості у другій лізі (дорослі та юнаки) такі ж самі – 3 квітня – 26 червня, команди розділені на дві зони за територіальним принципом, ігри у два кола зі стиковими матчами для остаточного розподілу місць у підсумковій турнірній таблиці.

 • Остаточне рішення по формату “весняних” перегонів буде прийнято на найближчому засіданні Виконавчого комітету ІФФФ.

  Керівництво ІФФФ попросило президентів якнайшвидше визначитися з участю в чемпіонаті (першості), щоб можна було оперативно розробити регламент та календарі турнірів, якісно провести заявковий період, адже до початку змагань лишилося небагато часу.

  Розширене засідання керівництва ІФФФ з президентами футбольних клубів

  Чемпіонат області сезону 2016-2017 років (дорослі) розпочнеться 7 серпня. У період серпень-жовтень 2016 року будуть зіграні попередній етап та стадії 1/8, 1/4 розіграшу обласного Кубка. Півфінал та фінал – навесні 2017 року.

  Нагадаємо, працівників Національної поліції України залучатимуть для гарантування безпеки і порядку безпосередньо на українських футбольних стадіонах.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!