Через 101 день місто “побіжить”: у Франківську пройде Півмарафон 2016

 • Сьогодні, 15 червня, відбулась прес-конференція “Франківського Півмарафону 2016” (“Frankivsk Half Marathon’16”).

  Півмарафон запланований на 25 вересня і пройде уже втретє. Організатори  запрошують всіх бажаючих пробігтися столицею Прикарпаття. Цього разу оновили маршрут, збільшили коло до 5 км та підібрали вулиці, які проходять через центральну, історичну та рекреаційну зони міста.

  Організатори переконані, що цьогоріч  у пробіжці візьмуть участь більше півтори тисячі охочих. Подія організована за пітримки платформи “Тепле місто”.

  Слоганом цього року стануть слова: “Час біжить”. Організатори розповідають, що слоган вибраний не з проста.  Сьогодні ми завжди кудись спішимо, біжимо, при цьому не завжди витрачаючи час на свою користь. Цим слоганом організатори намагаються нагадати кожному про те, чи не марнуємо ми свій час, чи достатньо ми при цьому робимо для оточення і міста зокрема.

  Є можливість підготуватись до Півмарафону, під час якого буде змога  пробігти 21 кілометр.

  За 90 днів до півмарафону починають тренування, що влаштовують організатори забігу. Чим ближче до марафону, тим більше буде тренувань. Мотивуватимуть бажаючих пробігтись і спеціальними фільмами і лекторіями, під час яких навчать як не травмуватись, підготуватись, схуднути тощо. Організатори переконують, що не варто боятись цифри 21 кілометр, адже пробігти цю дистанцію цілком можливо. В цьому допоможуть лекторії і тренування, до яких запрошують всіх охочих.

  Буде організовано три дистанції: 5 кілометрів, 10 кілометрів і 21 кілометр.

  Проведуть і дитячі забіги. Для дітей реєстрація буде безкоштовною. Маршрут прокладають рекреаційними територіями. Маршрут зацікавить і порадує як франківчан, так і гостей міста.

 • Окрім цього, організують сцену з музикою задля підтримки учасників забігу. Створять цілі музичні локації.

  Під час марафону для мешканців проведуть лотерею, борщик-паті та багато іншого. Батьки, які бажають бігти, зможуть залишити діток у спеціальній дітячій кімнаті. Серед зареєстрованих на марафон уже є не тільки франківці, а і один поляк, діляться організатори.  Складаючи маршрут траси врахували і тих, хто не долучається до спорту, щоб подія була комфортною для всіх мешканців Франківська.

  Окрім Півмарафону у Франківську пройде кольоровий забіг (24 липня) та  нічний забіг (21 серпня).

  Готуватись до марафону варто уже зараз. Одне з тренувань пройде цієї суботи о 9 годині ранку на міському озері Івано-Франківська.

  Станом на сьогодні до Півмарафону 2016 залишився 101 день.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!