Через борги деякі водоканали на Прикарпатті під загрозою знеструмлення

“Прикарпаттяобленерго” стурбоване критичним станом розрахунків за розподіл електроенергії в комунальних підприємствах області

Зокрема, водоканалів, які посилаючись на умови карантину, не виконують умови договору та не сплачують навіть ту заборгованість, що утворилась задовго до початку карантину, повідомляє Дзеркало Медіа.

Таким підприємствам загрожує часткове припинення електропостачання. Найгостріша ситуація із непогашенням заборгованості у КП «Коломияводоканал» та КП «Галичводоканал».

Станом на 19 травня КП «Коломияводоканал» заборгувало обленерго майже 610 тисяч гривень і з березня не провело жодної оплати. КП «Галичводоканал» з початку року не вжило жодних заходів, щоб погасити борг у понад 73 тисячі гривень. Щоб він не продовжував збільшуватись, АТ «Прикарпаттяобленерго» буде змушене вдатись до часткового призупинення електропостачання цим підприємствам.

Не менш гостра ситуація із непогашенням заборгованості також у Богородчанського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (далі – ВУВКГ), Долинського ВУВКГ, КП «Iвано-Франківськводоекотехпром», КП «ВОДОТЕПЛОСЕРВІС», КМР м. Калуш, КП «Надвірнаводоканал», ДП «Рогатин-Водоканал» та ВУВКГ м. Яремче. АТ «Прикарпаттяобленерго» веде переговори із керівниками цих підприємств, але якщо вони не матимуть результату, то і ці підприємства будуть частково знеструмленими через борг.

В «Прикарпаттяобленерго» наголошують, що якщо доведеться припинити електропостачання боржникам, ці заходи не спричинять припинення водопостачання населенню. Водоканали будуть забезпечені необхідним технологічним мінімумом споживання електричної енергії, щоб мешканці не залишились без води. Але якщо адміністрації комунальних підприємств і надалі ігноруватимуть заборгованість та порушуватимуть договір про розподіл електроенергії, то після закінчення карантину «Прикарпаттяобленерго» буде змушене вдатись до жорсткіших заходів. 

Нагадаємо: Комунальники підтвердили, що вода у франківському озері – чиста

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!