Через борги у Калуші можуть припинити газопостачання

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” попереджає про ризик припинення з 1 лютого газопостачання, для 37 виробників тепла, які не виконують вимоги щодо розрахунків для отримання газу.

Про це повідомили на офіційному сайті “Нафтогаз Україна”.

Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в 30 містах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання.

Із 37 тепловиків–боржників, є лише одне з Івано-Франківської області – комунальне підприємство “Водотеплосервіс” міста Калуш. Загальна смуа боргу в них становить майже 20 мільйонів гривень, з яких необхідна мінімальна сума для сплати – 3 188 223.

За оперативними даними, станом на 23 січня 2020 р., таким підприємствам теплоенергетики для продовження отримання газу з 1 лютого в рамках ПСО необхідно сплатити понад 454,4 млн гривень (з урахуванням вартості газу, спожитого у грудні 2019 р.). Нагадаємо, що відповідно до умов укладених договорів постачання природного газу, остаточний розрахунок за газ, спожитий у грудні 2019 р., має бути здійснений до 25 січня.

Читайте також: у Калуші оголосили тендер на проведення ямкового ремонту доріг холодним асфальтом.

Фото ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!