Через негоду на Прикарпатті три населені пункти залишились без світла

 • 15 січня через шквалистий вітер станом на 9 годину ранку в області повністю без електропостачання залишилися три населені пункти та дев’ять частково.

  Про це інформують у “Прикарпаттяобленерго”.

  Наразі повністю без світла перебувають такі села – Городниця, Передівання Городенківського району та Чесники Рогатинського району.

  Частково без електропостачання залишилися села Чернелиця, Репужинці Городенківського району, м. Болехів, села Лука, Яворів Калуського району, Ганьківці Снятинського району, місто Тисмениця та смт. Рожнятів. Також є багато вимкнень в мережах 0,4 кВ.

  В АТ «Прикарпаттяобленерго» коментують, що критичної ситуації немає, на місці аварій працюють аварійні бригади. Однак, інформація від синоптиків про посилення вітру протягом доби внесла корективи у роботу енергетиків – на вихідні буде посилене чергування оперативно-виїзні бригади.

  Та все ж таки доведеться брати до уваги силу вітру, оскільки проводити відновлювальні аварійні роботи при поривах вітру є досить складно та небезпечно, зважаючи на це енергетики просять населення з розумінням ставитися до ситуацій із вимкненням: про всі знеструмлення поінформовані диспетчера компанії, які оперативно приймають рішення щодо відновлення електропостачання, далі в роботу включаються фахівці оперативно-виїзних бригад, які знаходять місця аварій, виявляють причину і приступають до відновлювальних робіт.

  Кожний конкретний випадок із знеструмленням має свій час на відновлення електропостачання, виходячи із складності ситуації.

 • Енергетики також закликають не наближатися до обірваних проводів, що не наражати себе на смертельну небезпеку.

  До теми: повалені дерева та пошкоджені авто: наслідки негоди на Прикарпатті

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!