Через порушення громадського порядку 30 пасажирів висадили з потяга “Перемишль-Київ” 

  •  30 пасажирів, які 5 жовтня подорожували швидкісним поїздом №706 Перемишль – Київ, висадили з поїзда на станції Коростень через порушення громадського порядку та нетактовну поведінку.

    Як повідомили у прес-службі Укрзалізниці, під час поїздки у швидкісному поїзді група пасажирів з Перемишля до Києва після відправлення поїзда зі станції Львів почала дуже голосно розмовляти, вживати алкогольні напої, порушувати громадський порядок та заважати спокійно подорожувати іншим пасажирам.

    З метою дотримання порядку під час подорожі та для забезпечення комфорту інших пасажирів, а також відповідно до пункту 8.38 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, цю групу осіб висадили на станції Коростень із залученням чергового по вокзалу та представників поліції, а на проїзних документах поставлено відповідні відмітки.

    “Укрзалізниця” звертається до всіх пасажирів з проханням під час будь-яких подорожей, у тому числі залізничним транспортом, завжди дотримуватися громадського порядку, бути ввічливими та чемними, не порушувати права та законні інтереси інших пасажирів, поважати інших пасажирів.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!