“Червона зона” у Калуші: стало відомо, як працюватимуть навчальні заклади

 • Сьогодні, 9 листопада, відбулося чергове засідання міської комісії ТЕБ і НС, на якому розглянули питання про епідемічну ситуацію на території Калуської ОТГ та встановлення рівня епідемічної небезпеки COVID-19.

  Оскільки з 9 листопада відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуш віднесений до «червоної» карантинної зони, то аналогічне рішення прийняла і міська комісія, інформує “Калуш ФМ”.

  Окрім того, заслухавши інформацію щодо епідемічної ситуації від медиків, Держпродспоживслужби і освітян, комісія прийняла рішення, що учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста і надалі перебуватимуть на очній формі навчання, а учні 5-11 класів та позашкільні заклади переходять із 10 листопада на дистанційне навчання. Дитсадки, музичні і спортивні школи працюватимуть у звичному режимі. Також продовжують очне навчання школи тих сіл, які увійшли до Калуської ОТГ, оскільки Калуський район перебуває у «помаранчевій» зоні.

  За інформацією в. о. начальниці управління освіти Калуської міської ради Ольги Кравчук, 6 листопада у школах Калуша по хворобі були відсутні 6,7% школярів.

  Дев’ять класів уже повернулися із самоізоляції, а один клас у ЗШ №3 пішов на самоізоляцію з п’ятниці. Загалом на самоізоляції перебувають 82 учні і 25 вчителів.

  Нагадаємо, МОН та Google Україна ініціюють безкоштовне навчання для вчителів щодо дистанційного навчання.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!