Чоловік, який постачав військове спорядження до ДНР, буде сидіти під вартою у Франківську

 • Сьогодні, 18 січня, в Івано-Франківську проходить суд над чоловіком, який постачав спорядження до так званої ДНР. Бізнесмена затримали співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою.

  Правоохоронці встановили, що уродженець Маріуполя останнім часом проживав у тимчасово окупованому Донецьку. Він зареєстрував за псевдозаконодавством окупантів комерційну структуру, яка брала участь у забезпеченні військовим спорядженням та амуніцією незаконних збройних формувань ДНР. Він повністю сплачував усі «податки» до фейкових структур бойовиків, гроші від яких йшли на фінансування незаконних збройних формувань терористів.

  Оперативники СБУ України затримали спільника терористів у готельному номері на території одного з туристичних комплексів Прикарпаття, куди він приїхав на відпочинок. Сьогодні йому обирають запобіжний захід.

  Адвокат бізнесмена вважає, що підозра необґрунтована, адже всі матеріали, які начебто доводять його вину,  – вилучені, до того ж не зовсім у законний спосіб. Підприємство, за словами обвинувачення, сплачує податки в ДНР, проте адвокат каже, що насправді вони сплачувались в Україні. Підозрюваний раніше не судимий, має юридичну освіту і неповнолітню дитину на утриманні. До того ж у нього за місцем проживання в Буковелі був проведений обшук. Адвокат вважає, що  провели його неправомірно, адже підзахисний хотів, щоб був присутній адвокат.

  Також у суді повідомили, що підозрюваний проживає в Маріуполі, а не в Донецьку, як вважає обвинувачення. Підзахисний сказав, що всі пояснення уже дав адвокат, на запитання, скільки часу він перебував у ДНР, чоловік сказав, що “це не заборонено”.

  Запобіжним заходом суд обрав тримання під вартою протягом 60 днів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!