Чоловіка, який влаштував різанину у калуському гуртожитку, посадять на дванадцять років

  • Калуський районний суд виніс вирок чоловікові, який вчинив замах на вбивство свого товариша. Наступні дванадцять років злочинець проведе за гратами.

    Нагадаємо, замах трапився 24 липня минулого року. У №6 гуртожитку міста Калуш між двома товаришами під час розпивання алкогольних напоїв виникла сварка на побутовому ґрунті. Невдовзі вона переросла у бійку, в ході якої один із чоловіків вирішив позбавити життя свого опонента.

    Свій злочинний умисел чоловік не довів до кінця, оскільки потерпілий зміг втекти з кімнати та покликати на допомогу, після чого був госпіталізований в Калуську центральну районну лікарню, де йому було надано своєчасну медичну допомогу ушивання рани серця.

    Обвинувачений своєї вини у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнав. Проте, його винуватість підтверджується показами потерпілого, свідків та письмовими доказами, що є в матеріалах справи.

  • 15 червня цього року суд ухвалив рішення, згідно з яким чоловіка визнали винним та призначили покарання у виді 12 років позбавлення волі.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!