Чоловіка з вірусного YouTube відео засудили за напад на жінку в Німеччині

 • Минулорічне відео з камери спостереження із метро Берліна, де невідомий чоловік зіштовхує зі сходів жінку, шокувало німців і стало вірусним.

  Чоловіка, який скоїв напад на Германнштрассе, раніше заарештували, а тепер ув’язнили на два роки та 11 місяців за те, що завдав важких тілесних ушкоджень жінці, пишуть ВВС.

  Потерпіла зламала руку і вдарилася головою.

  Нападнику 28 років, за національністю він болгар. Він заявляв, що не пам’ятає цей інцидент, але визнав, що на відео – він.

  Під час судового розгляду жінка засвідчила, що спочатку вдарилася головою, після того, як її зіштовхнули, і приземлилася обличчям. Вона сказала, що мучилася протягом декількох місяців після нападу і уникала контактів із зовнішнім світом.

  На відео нападник був із трьома іншими чоловіками.

 • Тримаючи у руці пляшку та сигарету, він підкрадається до жінки ззаду, а потім ногою зіштовхує її сходами вниз. Пізніше нападник йде з місця інциденту, і робить сигаретну тягу на ходу.

  Інцидент стався у жовтні, але відео оприлюднили у грудні. Чоловіка заарештували, після того, як упізнали його, коли він прибув до Берліна на автобусі з Франції.

  Нападника знають як Свєтослава С, прізвище якого не оприлюднили згідно з німецькими законами про конфіденційність. У Болгарії його знали, як злочинця, якого вже засуджували. Також відомо, що раніше він отримав травму мозку внаслідок автокатастрофи.

  Вирок був би довшим, але експерт у психіатрії стверджував, що зловмисник має травму головного мозку, а також зловживав алкоголем та наркотиками.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!