Чому квас «Опілля» — у трійці найкращих в Україні: виробник розкрив секрет популярності напою

 • Цей квас — у ТОП-3 найкращих, вироблених в Україні у 2023 році.

  Тамувати спрагу квасом «Домашній Опілля» в Україні стало добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. 

  Натуральний, смачний, корисний — тому і популярний. Так кажуть про секрет любові українців до живого квасу «Домашній» його виробники — фахівці тернопільської пивоварні «Опілля».

  «Ми цінуємо справжнє і українське, тому для виробництва квасу, як і решти своєї продукції, використовуємо природну екологічно чисту вітчизняну сировину. У квасі — тільки передбачені традиційним українським рецептом натуральні складники: концентроване квасне сусло, тобто житнє борошно і житній та ячмінний солод, а ще чиста артезіанська вода та якісні дріжджі. Готуємо квас виключно шляхом натурального бродіння, як це зі століття в століття робили українці. У створенні справжнього квасу «Домашній» немає нічого штучного. Сучасне високотехнологічне обладнання «Опілля» допомагає контролювати процес, доводячи природне бродіння до досконалості смаку напою», — кажуть виробники квасу «Опілля».

  Саме натуральні інгредієнти та висока якість є причиною популярності квасу «Домашній Опілля», наголосили й організатори престижної премії Ukrainian Business Award, яка сформувала цьогорічний рейтинг ТОП-10 торгових марок квасу України. У трійці лідерів цього рейтингу — «Домашній» від «Опілля».

 • тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, Опілля, Квас

  Тож тамувати спрагу квасом із ТОП-3 вироблених цьогоріч в Україні — квасом «Домашнім» від «Опілля» — у кінці літа 2023-го точно буде добрим тоном, рисою вишуканого смаку і ознакою відповідального ставлення до свого здоров’я. Цінуй традиції, цінуй справжнє!

  До теми: Музей «Опілля» в Рогатині можна оглянути віртуально

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!