Чорна п’ятниця-2021 в Україні: де шукати знижки та як не переплатити

  • Чорна п’ятниця у 2021 році припадає на 26 листопада. Цього дня в магазинах розпочинаються розпродажі та знижки, які можуть тривати кілька днів.

    Період “цінопадів” цього року очікується з 26 по 29 листопада включно. Слід зазначити, що акції можуть тривати і довше – все залежить від конкретної мережі магазинів. Чорна п’ятниця особливо популярна серед тих, хто любить скуповуватись онлайн, пише Акцент.

    Прогнозується, що найбільший попит матиме різноманітна електроніка: телевізори високого розширення, ігрові консолі, геймпади, різноманітні гаджети, професійні камери, а також персональний транспорт – електросамокати, гіроборди тощо.

    Не рідкість, коли за місяць до Чорної п’ятниці магазини підвищують ціни, а під час “розпродажу” просто повертають нормальний цінник. Тому краще заздалегідь скласти список товарів, що вас цікавлять.

    З певним інтервалом моніторте ціни на них – це дозволить зрозуміти, чи є реальна знижка на відібрані позиції. Особливо часто “зрізають” ціни на одяг та аксесуари, зокрема, якщо це не нова колекція. У цьому сегменті цілком можливо знайти пристойні знижки.

    Окрім того, маркетологи мають й інші прийоми. Один із них – продати товар з навантаженням. Наприклад, у разі купівлі двох кремів – третій у подарунок. У нього може закінчуватися термін придатності, але на момент продажу він вважається нормальним.

    Деякі мережі магазинів йдуть на хитрість із продажем техніки. Дається реклама про акцію на телевізори і вони надсилаються в різні торгові точки зі знижкою 60%. Люди приходять, готові витратити гроші, але дізнаються, що в цьому магазині цю модель купити не можна. Але ж не йти з порожніми руками, продавець пропонує їм інший товар за схожою ціною і клієнти на це клюють.

    Не рідкість, коли у ніч перед Чорною п’ятницею магазини одягу переклеюють усі цінники, а асортимент у залі замінюють на речі старих колекцій, що залежалися на складі. Деякі навіть практикують обман – під жовтими цінниками можна виявити стару ціну. Іноді може виявитися, що товар до “акції” коштував навіть дешевше.

    На електроніку знижки знайти ще складніше. Зазвичай у магазинах смартфонів та техніки накрутка невелика, адже товар і так досить дорогий. Тому на великі знижки у цьому сегменті розраховувати не варто. Продавці намагатимуться збути товар, а реальні знижки близько 20% можна знайти в інтернет-магазинах, але там можуть продавати і “сіру” електроніку.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!