Сьогодні, 16 грудня, в Івано-Франківську відбулась традиційна «чорна п’ятниця».
Про це на своїй сторінці повідомив очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Міський голова відвідав 22 школу та садочки «Квітка Карпат» №28 і «Зернятко» №18. Руслан Марцінків перевіряв готовність до ймовірного тривалого відключення електроенергії.
“Скоро у школах розпочнуться канікули і заклади освіти зможуть прихистити населення, у разі якщо світла не буде понад 24 години. Там можна буде зігрітись, підзарядити гаджети і випити теплого чаю”, – зазначив мер.
Читайте також: Марцінків перевірив, чи можливо додзвонитися до аварійної служби Теплокомуненерго (ВІДЕО)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/320333714_673369904229077_366942359406908100_n-1230x820.jpeg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/320561905_5656922624388102_3868319942803587729_n-1230x820.jpeg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/320505252_3347941538776077_2361395374226578237_n-1230x820.jpeg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/320419549_6213141105384915_2171505023432909140_n-1230x820.jpeg)