Чорна п’ятниця: Руслан Марцінків та посадовці перевірили середмістя

 • 22 травня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з начальником управління транспорту та зв’язку Андрієм Гіглюком, директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком та директором КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталієм Бурком провели традиційну перевірку “чорна п’ятниця”.

  Вони глянули вулиці Євгена Коновальця, Військову, Матейки, Республіканську, В’ячеслава Чорновола, Тараса Шевченка і загалом центральну частину міста.

  «Перевіряли, як косять траву на вулицях та готують відпочинкові зони», – розповідає Андрій Гіглюк.

  Віталій Бурко відзначає, що через карантин багато працівників не можуть дістатися на роботу.

  «Транспорт обласного сполучення під час карантину не ходить, тому частина працівників нашого підприємства не можуть дістатися на роботу з районів. Тож маємо надію, що коли повноцінно запрацює транспорт, зможемо виконувати більший обсяг роботи», – каже Бурко

  Директор комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» також наголосив, що треба посилити прибирання вулиці Шевченка. І обіцяв запланувати косіння у центральній частині міста, бо у травні вона росте дуже швидко.

  “Під час інспектування ухвалили рішення про поточний ремонт. Десь не подобається як прибирають, тому вирішив передати вулицю Шевченка на прибирання у КП “Центр розвитку та рекреації”. Щоби в комплексі працювали та прибиралися і парк, і озеро, і вулиця. Все-таки в режимі огляду “чорної п’ятниці” добре видно різні дрібні проблеми, як-от прибирання, косіння. Тому важливо, щоб ця робота здійснювалася”, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

  Читайте також: Транспорт, садки, богослужіння – у Франківську послабили карантинні обмеження

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!