Чотири години щодня: на Івано-Франківщині дозволили продаж алкоголю

 • В Івано-Франківській області згідно з розпорядженням голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук дозволили обмежений продаж алкоголю.

  Про це йдеться у тексті наказу ОВА “Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області”.

  “Встановити, що торгівля алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області дозволена з 12:00 до 16:00, за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг”, – повідомляється в наказі.

  Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації має забезпечити негайне інформування суб’єктів господарювання та населення Івано-Франківської області про запровадження обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, зокрема через засоби масової інформації.

  Нагадаємо, на території Івано-Франківської області заборонили продавати алкоголь з 26 лютого і до закінчення воєнного стану

  Згодом, усередині березня, заборону пом’якшили і дозволили продавати пиво.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!