Чотири прикарпатські підприємства здобули перемогу у Всеукраїнському рейтингу

Вища рейтингова комісія Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” визначила переможців VІІ Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018».

Цього року до участі у рейтингу, за підсумками діяльності у 2018 році, подали заявки 381 підприємство – платники податків зі всієї Україні, повідомляють у Державнй податковій службі в Івано-Франківській області

З них 116 – стали лауреатами другого туру, а перемогу здобули 53 підприємства, чотири з яких – з Івано-Франківщини. Це зокрема:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Західнадрасервіс» (смт. Богородчани) – у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості (добувна)»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Перфект Пак» (м. Надвірна) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості (переробна)»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Дана Метал Україна» (с. Ямниця, Тисменицький р-н.) у номінації «Сумлінний платник податків у галузі промисловості (переробна)»;
  • Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Захід – Резерв» (м. Коломия) – у номінації «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності».

Переможці набрали максимальну кількість балів за показниками: співвідношення суми сплаченого податку на прибуток від отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проєктів.

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018» відбудеться 28 листопада у м. Києві.

Довідково. Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» в 2011 році з метою відзначення кращих здобутків платників податків та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Нагадаємо, одразу шість мистецьких проектів Франківщини перемогли на Всеукраїнському конкурсі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!