Чотири західні області України об’єднають автошляхом, під назвою “Мале Карпатське коло”

  • Сьогодні, 9 грудня, у рамках конференції «Співпраця задля розвитку», відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Її підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

    На переконання голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, підписання цього документу має важливе значення для розвитку нашої області, адже дає поштовх для розвитку туристичної індустрії, а також будівництва та відновлення доріг, які пролягають чотирма областями:

    «Участь у Меморандумі дасть змогу Івано-Франківщині побудувати дорогу, яка з’єднає нашу область з Львівщиною, та сполучить з державною транзитною магістраллю, яка веде до кордону з Угорщиною. Разом з тим, «Мале Карпатське коло», а це основна дорога, яка об’єднає чотири області, стане поштовхом для розвитку туризму, а також готельного бізнесу», – розповів Денис Шмигаль.

    За словами очільника Івано-Франківської ОДА, у рамках Меморандуму кожна з областей отримає понад 100-120 кілометрів відремонтованих доріг.

    Окрім того, Меморандум увійде до Програми розвитку гірських територій Українських Карпат. Це, своєю чергою, дасть можливість отримати фінансовий ресурс із Державного бюджету та додатково акумулювати кошти місцевих бюджетів. Нагадаємо, інвестиції в цей проєкт оцінюють у один мільярд гривень.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!