Чи реально потрапити в ІТ з нуля? На 100% так!

 • Один з найпростіших способів — вибрати порівняно легку спеціальність, наприклад, QA тестування. QA курси онлайн для початківців підійдуть не тільки охочим спробувати себе в ІТ-секторі, а й верстальникам, маркетологам, власникам бізнесу та студентам технічного спрямування.

  Що таке курси QA тестувальника онлайн?

  QA розшифровується як “Quality Assurance”, тобто забезпечення якості. Будь-який сайт чи програма на етапі планування і перед остаточним випуском має пройти тестування. Продукт потрібно перевірити з усіх боків — на різних операційних системах, у десктоп і мобільній версії, з різними запитами функцій тощо.

  Саме за цей процес і відповідає QA тестувальник. Професія тестувальника затребувана на ІТ-ринку, пропонує кар’єрне зростання із відповідним зростанням середньої зарплатні + її можна порівняно швидко опанувати.

  Курс QA тестувальника з працевлаштуванням

  Після підсумкової контрольної роботи кожен студент отримає диплом про завершення курсу, який зможе використати у портфоліо. ІТ-школа Lemon School створена на базі міжнародної ІТ-компанії Art Lemon, тому ми можемо запросити найкращих студентів до нас на роботу ще протягом навчання. Після отримання диплому допомагаємо скласти резюме та портфоліо, які розсилаємо компаніям-партнерам.

  Що ви дізнаєтесь протягом навчання QA тестування?

  За 45 навчальних годин ви отримаєте основні професійні навички і навчитесь: відстежувати якість продукту на всіх етапах розробки; керувати проєктом і взаємодіяти з іншими учасниками через SCRUM — метод управління проєктами в процесі розробки програмного забезпечення; використовувати різні артефакти тестування; тестувати десктопні та мобільні програми, вебсайти; створювати шаблони та автотести у середовищі Katalon.

  На курсі вас чекає великий обсяг теоретичної інформації та практичних завдань, грамотна методологія і підтримка викладачів.

  Чи підійде онлайн курс QA тестувальника всім?

  На курсі “Знайди жука” навчають з нуля, тому особливі таланти не потрібні. Достатньо бути впевненим користувачем комп’ютера та знати англійську хоча б на базовому рівні.

  Якщо з першим зрозуміло, то навіщо англійська? Самі собою курси QA тестувальника нескладні, але професія найбільш затребувана на західному ринку, тому необхідно добре володіти англійською, щоб працювати з іноземними замовниками. Загалом знайти роботу в ІТ, де не потрібне знання англійської, досить складно, тож це варто враховувати.

  Що? Онлайн-курс QA тестувальника “Знайди жука”.
  Коли? З 8 жовтня.
  Як? 20 онлайн-занять двічі на тиждень з 19 до 21 + відеозаписи уроків.
  Скільки? 10500 грн повністю або 1750 грн на місяць (доступна розстрочка на 6 платежів від monobank).
  Чому варто поквапитись? У групі залишилось 2 місця. Можливо, одне з них чекає саме вас.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!