Чи вигідно інвестувати в WBT: як українсько-європейська біржа виводить блокчейн на новий рівень

 • Один із етапів розвитку криптобіржі WhiteBIT – випуск власного токену WBT. Представлена пропозиція сьогодні достатньо актуальна, тому перший мільйон монет був розкуплений в перший день за 15 хвилин.

  Проект компанії – революційний, бо найбільша європейська біржа пропонує своїм користувачам та утримувачам монети унікальні можливості, які напряму впливають на дохідність. Розглядати сьогодні валютну пару WBT/USDT можна вже за ринковою ціною, яка вище тієї, що була на презентації, але все ще залишається привабливою для потенційних інвесторів. Одна із особливостей проекту – прямий вплив на роботу з іншими монетами, а особливо – ЕТН.

  Бонуси та переваги, які надає WhiteBIT Token

  Біржа планує поступово випускати монети. Передбачена кількість – 400 000 000 WBT. Половина з них буде розблоковуватися наступні 3 роки чітко за графіком. Токени захищені від інфляції за рахунок механізму спалювання на основі щотижневої комісії. WhiteBIT Token купити рекомендується за переваги, які відкриваються перед інвестором. Широкі можливості та бонуси як для досвідчених трейдерів, так і для новачків:

  • Додаткові нагороди за трейдингові турніри, активні дії на платформі, лістинг, ейдропи, враховуючи і дії на інших біржах. Зараз токен також представлений на сервісі Huobi.
  • Інтеграція з різноманітними біржовими продуктами.
  • Регулярні винагороди для власників в залежності від способу керування криптою (утримування на основному балансі чи холдинг).
  • Збільшення реферальної ставки до рівня 40-50%.
  • Зниження торгових комісій або взагалі їхня відсутність.
  • Можливість щоденного безкоштовного виведення ЕТН/ERC-20.
  • Проведення безкоштовних щоденних AML-перевірок.

  Користувачу для придбання достатньо бути зареєстрованим на офіційному майданчику. Не забувайте, що потрібно пройти верифікацію. На WBT курс дозволяє додати монету у власний інвестиційний портфель. Далі залишається лише обрати формат користування токеном, що можна зробити у власному профілі.

  Чи окупляться інвестиції?

  Більшість експертів проводять аналогію з коіном Binance. Сьогодні це «впливова» та стабільна крипта, популярність якої регулярно зростає. Головна особливість проекту в тому, що він відповідає попиту та збільшує його. Наступний крок, який вже був анонсований – лістинг на WhiteBIT.

 • Висока перспективність – результат поступової програми, яка враховує інтереси безпосередньо користувачів. Завдяки такому підходу трейдер залишається в «плюсі» та заробляє.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!