Чим зайнятися для додаткового заробітку

 • Сучасні смартфони вже давно перестали бути просто засобом зв’язку. За допомогою цього гаджета реалізуються десятки повсякденних завдань. Комп’ютер чи ноутбук не завжди є під рукою, а скористатися смартфоном можна будь-якої миті. І це реальний інструмент отримання доходу. Навіть якщо у вас немає особливих навичок і зовсім небагато вільного часу. Достатньо лише підібрати відповідну ідею для онлайн-заробітку. 

  ТОП-4 ідей заробітку за допомогою смартфону

  Зазвичай, для початку роботи нічого не потрібно, але є кілька параметрів, які полегшать процес. Аби отримувати гроші, бажано купити смартфон з вбудованою пам’яттю як мінімум на 256 Гб та потужним процесором для коректної та швидкої роботи застосунків. Далі – попіклуйтеся про безперебійний доступ в інтернет. І не забудьте створити електронний гаманець, щоб виводити зароблене. Якщо все готово, переходьте до справи. 

  Встановлення та робота із застосунками

  Розробникам мобільних додатків потрібно підвищувати статистику завантажень, оцінок та відгуків. Коли стандартним способом досягти необхідних результатів не виходить, вони розміщують завдання про пошук добровольців. Від людини потрібно лише встановити на свій смартфон зазначений застосунок. Іноді замовник платить за виконання додаткових дій:

  • заходити у гру протягом декількох днів;
  • пройти 3 або більше рівнів;
  • поставити оцінку у Google Play чи App Store;
  • написати позитивний відгук;
  • підписатися на розсилання;
  • запросити друзів.

  Активність у соцмережах

  На біржах є безліч завдань, де платять за вподобання, репости, коментарі, вступ до групи. Для замовників важлива наявність живих та активних сторінок у соціальних мережах: 

  • Facebook; 
  • Instagram; 
  • YouTube; 
  • TikTok. 

  Профіль не повинен бути створений спеціально для роботи. Тому такий вид заробітку не підходить для тих, хто не хоче засмічувати власну сторінку великою кількістю репостів та вступом до десятків груп. 

 • Участь в опитуваннях

  Є багато компаній та брендів, які хочуть знати інформацію про те, як просувається їхній товар у магазинах, які ціни виставляють торгові точки, чи подобаються нові розробки покупцям. Для зворотного зв’язку зі споживачем використовуються онлайн-опитування. В них потрібно написати свою думку про товар, послугу або заповнити анкету у форматі листування. Кожне опитування побудоване приблизно за однією схемою: спочатку питання загального та уточнювального характеру, потім блок основного тематичного дослідження.

  Перегляд реклами та відеороликів

  Щоб заробити через телефон на перегляді відео, потрібно встановити спеціальну програму, вибрати рекламне посилання і перейти по ньому. Більше ніяких дій не потрібно виконувати. Гроші отримані на рахунок. Кількість переглядів на день не обмежується, тому заробляти, переглядаючи відео, можна в будь-який час. Головне – встигнути взяти замовлення швидше за інших користувачів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!