Чимало дзвінків через самоізоляцію: мешканці Калуської ОТГ повідомляють поліцію про порушення карантину

Днями під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій начальник Калуського відділу поліції Іван Газукін розповів про роботу поліції під час карантину.

За його словами, правоохоронці створили робочі групи, які виявляють порушення та складають проколи. Разом з тим ведеться роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримуватися правил карантину, інформують “Вікна”

Іван Газукін акцентував увагу на тому, що на номер “102” надходить багато повідомлень щодо можливих порушень. Усі такі скарги перевіряють і здебільшого вони не знаходять підтвердження. Серед таких повідомлень чимало стосуються не перебування на самоізоляції осіб, які повернулися з-за кордону.

За словами начальника відділу поліції, порядок перебування на самоізоляції змінився. Якщо раніше вимога знаходитись на двотижневому карантині поширювалася на усіх прибулих з інших держав, то зараз Міністерство охорони здоров’я подає списки країн, які розбиті за зонами. Люди, які приїжджають з країн, що знаходяться у зеленій зоні (безпечні щодо коронавірусу) не зобов’язані знаходитися на самоізоляції.

Загалом із початку карантину на територію Калуської ОТГ прибули 983 особи, які мали самоізолюватися. Для переважної більшості термін самоізоляції вже минув. Станом на 2 липня обмеження поширюється на сімох осіб, які приїхали з-за кордону.

До теми: Прикарпаття не готове до послаблення карантину

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!