Чиновники обговорили тарифи на громадський транспорт в області

 • Сьогодні, 29 січня, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Обговорили програму соціально-економічного та культурного розвитку регіону.

  Як зауважила директор департаменту екологічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, з програмою можна ознайомитися на сайті адміністрації. За фактичними даними 2017 року в програму внесені певні зміни.

  Що стосується тарифної політики, ОДА не має впливу на формування тарифів, але вони мають бути економічно обґрунтовані. У разі невідповідностей можна оскаржити в Антимонопольному комітеті. Управління має на меті забезпечити безпеку пасажирів.

  Присутні запитали, якому транспорту надають перевагу чиновники. Жанна Петрівна зауважила, що перевагуа на боці нових автобусів. Хоча депутати наголосили, що якість такого транспорту, наприклад, автобусів «Богдан», є не найкраща.

  Заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зауважила, в будь-якому випадку варто підтримувати національного виробника і звертатися до нього з вимогою підвищувати якість.

  Нагадаємо, мер Франківська розповів, коли піднімуть тарифи у маршрутках.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!