Дайте нам жити: у Франківську підприємці вийшли на протест (ФОТО)

Сьогодні, 12 березня, в Івано-Франківську підприємці вийшли на акцію протесту.

Вони виступають за збереження спрощеної системи оподаткування і проти законів 128-9 та 129-9. Участь у мітингу взяли кілька сотень малих підприємців Івано-Франківська.

За словами учасників акції,  з 26 березня цього року вступають в дію закони, які знищують спрощену систему оподаткування і руйнують малий бізнес. У ВР є альтернативні законопроєкти 2644 та 2645, але їх ігнорують.

“Ті закони, які приймаються зараз, вони зроблять лише гірше. Вони начебто задумані для виведення бізнесу з тіні – але насправді вдарять по дрібному підприємництву. Ще вони хочуть нас фактично прирівняти до великих підприємств, скасувавши спрощену систему оподаткування. Ми переживаємо за людей, за наших працівників. Дайте нам спокійно жити”, – каже Світлана Волкова, франківська підприємиця.

За її словами, для малого підприємця тепер буде потрібно мати одного, а то й двох бухгалтерів, що геть нелогічно.

“Чеки, серверні системи, звіти в кінці кожного дня. І якщо щось з цього не зробити – йдуть штрафи в 30 тисяч, в 50,  в 85 тисяч. Це просто нісенітниця. Чому ці штрафи такі великі?” – обурюється підприємиця.

“97% підприємців Івано-Франківська – саме дрібний бізнес. Я вважаю ці закони дискримінаційними, вони проти людей. Ситуація і так складна, адже маємо коронавірус, а людей ще й “додавлюють” такими законами. Вважаю такі речі неприпустимими, це не на часі”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

До теми: франківських підприємців попереджають про шахраїв, які від імені Держпраці вимагають гроші

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!