Данія вирішила передати всю свою артилерію Україні

 • Данія закликала Європу надати Києву більше систем протиповітряної оборони та боєприпасів.

  Данія вирішила передати Україні всю свою артилерію та заявила, що в Європи є системи ППО, які потрібно передати Україні. Про це заявила прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен під час 7-го Українського ланчу з нагоди Мюнхенської конференції з безпеки, передає УНН.

  “Ми повинні бути в змозі захищати себе, для цього ми повинні передати Україні те, що їм потрібно зараз… Україна просить у нас амуніцію зараз, артилерію зараз. Ми, Данія, вирішили передати всю артилерію, яка є у нас”, – сказала Фредеріксен.

  Вона наголосила, що в Європі є запаси амуніції та системи ППО, яку потрібно передати Україні.

  “Запаси в Європі амуніції є, це не питання виробництва лише, тому що у нас є зброя, у нас є амуніція, у нас є системи ППО, яку ми поки що не використовуємо і яку повинні передати Україні”, – додала Фредеріксен.

 • Президент Чехії Петр Павел заявив, що його країна знайшла за кордоном джерела для поставки Україні снарядів, зокрема є можливість постачання 500 тис. снарядів калібру 155 мм і 300 тис. снарядів калібру 122 мм із третіх країн протягом тижнів у разі отримання необхідного фінансування.

  Також читайте: “США мають виконати те, що обіцяли”: Генсек НАТО вказав на необхідність рішення Сполучених Штатів про підтримку України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!