Дарунок святого Миколая: на Прикарпатті сім’я незрячих отримала власне житло

 • Менше ніж за три тижні для сім’ї незрячих Сметаннікових зібрали кошти на придбання квартири.

  Ініціаторами збору стали калушани Олена Татаркіна та Олег Хемич. У День Святого Миколая завдяки небайдужим здійснилася мрія, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Вікна”.

  Олена Татаркіна зазначила, що, побачивши сюжет про родину незрячних, одразу відчула, що повинна допомогти родині допомогти втілити в життя свою мрію:

  «Я зрозуміла, що є люди, які не можуть поліпшити свого фінансового становища, не можуть доробитися до квартири. Коли ми здорові: у нас є руки, ноги, у нас необмежені можливості, ми можемо втілювати свої мрії в життя самостійно. Але серед нас є ті, хто не має такої змоги. Наш обов’язок — їм допомогти».

  Волонтери намагалися «стукати в усі двері», зізнається волонтерка. В результаті допомогли як небайдужі люди, так і підприємці, представники міської і обласної рад. 100 тис. гривень виділила міська рада і 300 тисяч — обласна.

  Квартира для сім’ї Сметанікових розташована на вул. Пушкіна, 2, що неподалік від  ліцею №10, де навчається син Андрія та Ірини Сметанікових — Ілля.

  На порозі нової домівки сім’ю чекав Святий Миколай, який вручив ключі від нової квартири. Родина глибоко в душі візуалізувала майбутнє житло, але не вірила, що так все буде швидко, — тішиться подарунку дружина Ірина.

  Андрій Сметаніков зізнається, що йому залишилося вірити лише у диво, яке, за його відчуттями, мало найближчим часом трапитися.

  «Ми дякуємо і організаторам, і тим, хто почув і всім людям, які зуміли створити це диво, від своєї сім’ї дуже дякуємо. Бажаємо міцного здоров’я і щоб у вас у житті трапилося якесь приємне диво, за яке ви могли б подякувати Богу і добрим друзям. Мрії здійснюються, коли у думках все матеріалізується», — подякував власник нової квартири.

  До теми: У Калуші 13-річний хлопець створив рукавицю для незрячих

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!