Дає мені поспати, – MamaRika про розподіл обов’язків з чоловіком після народження сина

 • Успішна українська співачка MamaRika розповіла, як з чоловіком розподілила сімейні обов’язки. Вона поділилась, що Сергій намагається перебирати на себе половину справ і допомагати дружині.

  Українська співачка MamaRika зізналась, що по-справжньому насолоджується материнством, хоча виховання сина проходить не без труднощів. Однак у зірки є достатня кількість допомоги від чоловіка, пише 24 канал.

  Виконавиця розповіла, що і вона, і її чоловік рівноцінно займаються вихованням малюка.

  “Обов’язки розподілили 50 на 50. Навіть більше скажу, вночі він забирає малого до себе і дає мені поспати. Так ми домовлялися на березі, він мене не обманув”, – зізналась зірка.

  MamaRika також поділилась, що переїзд з Одеси до Києва мав би бути одним з останніх, хоч їй до вподоби змінювати місцеперебування. Саме вона була ініціаторкою чотирьох переїздів під час стосунків з Сергієм Середою. Все ж, подружжя планує змінити оселю хоча б один раз – але тоді стати хазяїнами свого власного будинку.

  Зазначимо, що зіркова дружина та матуся Катерина Реп’яхова також розповідала, як розділила обов’язки з чоловіком Віктором Павліком. Вона таки більше доглядає за сином, однак музикант, який дуже часто перебуває на гастролях, у вільний час допомагає коханій.

 • Він купає малюка, їздить за покупками та слідкує за харчуванням дружини. Коли Катерині треба відпочити або попрацювати, Павлік грається з хлопчиком.

  Нагадаємо, cпівачка MamaRika вперше розповіла, як назвала сина

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!