Де і чому: на Прикарпатті не встановили два з восьми блокпостів

Сьогодні, 8 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, відповів на питання журналістів щодо ситуації з блокпостами, які встановлено на в’їздах в область.

“Так, дійсно, було прийнято рішення не встановлювати блокпост у селі Нижнів Тлумацького району. Річ у тому, що аналогічний пост стоїть у Тернопільській області, буквально за 200 метрів звідти, і він працює як на в’їзд, так і на виїзд. Тому ми рішили не тратити ресурси на дублювання блокпоста”, – сказав Федорів.

Така ж ситуація – у Яремчанському районі. Там теж не встановлювали блокпост, адже він є у Закарпатській області. Ці рішення узгоджені з поліцією України та з суміжними областями. 

Таким чином, з восьми блокпостів, встановлення яких анонсувалося ще два дні тому, наразі працює шість. Вони розміщені в Болехові, на Рогатинщині, у Городенківському, Галицькому, Верховинському та Косівському районах.

Заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області Роман Пицків додав, що поліція справді вирішила не тратити людські ресурси, оскільки ставити по два пости неподалік один від одного недоцільно.

“В Яремче виходило, що з двох сторін перевалу стояли блокпости. Це було зайвим”, – сказав Пицків.

Нагадаємо, станом на 9:00 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні. На Прикарпатті при цьому – 198 випадків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!