Де можна постріляти зі зброї в Івано-Франківську?

 • Неподалік Івано-Франківська, а саме у селі Підлужжя Тисменицького району, знаходиться спортивно-стрілецький комплекс «СВД Легіон».

  Оточена відпочинкова зона ровами, залитими водою, подалі від очей та вух місцевих мешканців. Адже у «СВД Легіон» можна не тільки на човні поплавати, рибу спіймати, футбол поганяти, смачної  їжі скуштувати, на диких кабанів з потомством подивитися, а й постріляти.

  Ідея створення та облаштування  такої спортивно-стрілецької бази належить «легіонівцям», які у свій час звернулися до Василя Віконського. Він допоміг з організацією та коштами.  На зброю та стрільбу «СВД Легіон» має усі потрібні дозвільні документи.

  Легіонівці та організація «Карабін» працюють над облаштуванням комплексу, адже 8 жовтня тут відбудеться чемпіонат з швидкісної та точної стрільби з рушниці. Саме на територію  «СВД Легіон» завітає понад 70 стрільців з різних областей України. Проведення такого рівня змагань, свідчить про повну відповідність комплексу усім вимогам для проведення чемпіонату всеукраїнського рівня.

  «Зброї в нас багато, але мало хто вміє нею користуватися. Стріляють по лісах, полях. Це небезпечно і незаконно.  У спортивно-стрілецькому комплексі «СВД Легіон» можна це робити ліцензовано. Ми раді кожному і великому, і малому, особливо дітям. Для них у нас теж багато цікавого, – розповідає представник Федерації з практичної стрільби України Олексій Шило. – Взагалі, мріємо про відкриття школи, де б за символічну плату учасники навчилися безпечно та ефективно поводитися зі зброєю, оволоділи необхідними базовими стрілецькими навичками».

  Спортивно-стрілецький комплекс «СВД Легіон» завжди чекає на тих, хто бажає познайомитися з світом динамічної стрільби, навчитися досконало володіти власною зброєю, зробити спортивну кар’єру, відчути смак спортивних перемог, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження. А також запам’ятати основні правила стрільця: завжди поводитися зі зброєю так, ніби вона заряджена; ніколи не спрямовувати зброю туди, куди не збираєтеся стріляти.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!