Денис Шмигаль розповів, яким бачить Прикарпаття через 8 років

 • Сьогодні, 18 вересня, в Івано-Франківську відбулась нарада в голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля. Її темою стала розробка стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

  За словами голови ОДА, вона буде створена уже найближчим часом.

  “Стратегія – це вкрай важливий документ, який дасть нам можливість розвиватися далі, працювати по програмах транскордонної співпраці з країнами ЄС. Часу у нас дуже мало – приблизно до липня 2020 року”, – сказав Денис Шмигаль.

  Попередню стратегію розвитку області до 2020 року Шмигаль назвав якісною і добре опрацьованою, але додав, що її треба розширити – адже викликів нині є набагато більше.

  “Напрямків розвитку регіону буде багато. Це і освіта, і медицина, і туризм, і промисловість, і збереження культурної спадщини. В області є десятки, якщо не сотні культурних перлин. Їх треба зберегти і правильно використати. У нас повинні бути також добрі дороги, добра якість послуг і високий рівень життя”, – зазначив очільник ОДА.

  Також у цій програмі будуть обов’язково прописані такі напрямки, як розвиток гірських територій та доступність. Останньою займеться радник Шмигаля з цих питань Микола Макар, представник Асоціації людей з інвалідністю.

 • До теми: Денис Шмигаль обіцяє вирішити найболючіші проблеми прикарпатських ОТГ

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!