Депутат-священик на сесії міськради відпустив гріхи екс-регіоналу

Депутат-священик відпустив гріхи екс-регіоналу під час засідання Бродівської міської ради. Сталося це під час першої сесії міськради, коли депутати обирали заступників міського голови повідомляє «ZAXID.NET».

Під час засідання мер Бродів Анатолій Белей запропонував обрати одним зі своїх заступників екс-регіонала Олександра Єлиневського. Проти такого рішення виступила фракція партії «Свобода», у заяві якої вказувалося, що Олександр Єлиневський раніше був членом Партії регіонів.

«Відомо, що на місцевих виборах 2010 року Олександр Єлиневський був кандидатом у депутати міської ради від Партії регіонів. Ба більше, він був свого роду «обличчям» бродівських «регіоналів», адже йшов у першій репрезентаційній п’ятірці списку. Окрім того за Єлиневським є ознаки зловживань, зокрема в земельній сфері», – йдеться у заяві «свободівців».

Після цього на сесії виступив депутат від «Громадянської позиції» Степан Шира, який водночас є священиком УПЦ КП.

Він запитав Єлиневського: «Чи каєшся ти у своїх гріхах?» Той відповів, що кається. Тоді священик-депутат сказав, що у такому випадку прощає йому гріхи. Уже після цього за обрання Єлиневського заступником голови міського голови Бродів проголосувала більшість депутатів міськради.

Зазначимо, що загалом у Бродівській міській раді 26 депутатів, з яких четверо є представниками «Свободи». Після голосування щодо Єлиневського «свободівці» заявили, що будуть звертатися до Патріарха УПЦ КП Філарета зі скаргою на поведінку депутата-священика Степана Шири. На думку фракції «Свободи», своєю поведінкою під час сесії священнослужитель зневажив таїнство сповіді.

1373952

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!