Депутатка облради від БПП “Солідарність” очолила Івано-Франківський обласний штаб партії Смєшка

 • Депутатка обласної ради, яка входить до фракції БПП “Солідарність”, ексзаступниця Міністра енергетики Галина Карп очолила Івано-Франківський обласний виборчий штаб політичної партії “Сила і Честь”.

  Про це Галина Карп особисто повідомила у соцмережі.

  “З приємністю хочу повідомити Вам, що з червня ц.р. очолюю обласний виборчий штаб політичної партії “Сила і Честь”.
  Це партія консервативної демократії і нової політики, мета якої – відновлення професіоналізму в управлінні державою, забезпечення верховенства права та створення міцного середнього класу в Україні. Переконана, що об’єднання у нашій команді досвідчених спеціалістів у військовій, фінансово-економічній, дипломатичній, медичній, житлово-комунальній та інших важливих сферах, безперечно приведе Україну до якісних та ефективних змін”, – йдеться у дописі.

  За інформацією “Чесно”, Галина Карп на початку трудової діяльності, протягом 1980 – 1981 років, працювала економістом-нормувальником цеху очистки промислових стоків Івано-Франківського заводу тонкого органічного синтезу. 1982 – 1984 рік – технік-економіст заводу «Позитрон». З 1984 по 1995 рік працювала на посадах в Галицькій районній раді економістом, старшим економістом планової комісії виконкому, головним економістом відділу соціально-економічного розвитку. У 1995 – 1996 році – головний державний податковий ревізор-інспектор відділу контролю за валютою, начальник відділу по контролю за надходженням валюти Державної податкової інспекції по Галицькому району.

  З 1996 по 1999 рік – завідувач фінансового відділу Галицької районної державної адміністрації. З 2000 року – заступник, перший заступник, а з 2002 і до 2006 року – начальник головного фінансового управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації З 2006 року перейшла на роботу до Міністерства фінансів України. Працювала на посадах директора департаменту територіальних бюджетів, заступника директора департаменту доходів, директора департаменту місцевих бюджетів.

  З 2011 по 2013 рік – начальник головного фінансового управління, а 3 2013 року і до призначення на посаду першого заступника Міністра – директор Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 • Нагадаємо, Нові передвиборчі рейтинги: Вакарчук нарощує оберти, Порошенко втрачає

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!