Депутати Прикарпаття просять включити Богородчанщину до Франківського району

Сьогодні, 29 травня, в Івано-Франківську розпочалась 35 сесія обласної ради.

Під час засідання депутат Манолій Піцуряк зазначив, що звернення надійшло від громади Богородчанщини до голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва. Керівництво звернулося з вимогою внести зміни до проєкту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Івано-Франківської області та включити Богородчанський район до адміністративного району з центром у місті Івано-Франківськ.

«Богородчанщину пропонують приєднати до Надвірнянського району. Громада хоче приєднання саме до Івано-Франківська. Цей район має добре сполучення з Івано-Франківськом, багато мешканців району працюють в обласному центрі», – говорить депутат Піцуряк.

За його словами, це звернення у квітні надсилали до міністра розвитку громад та територій та голови Івано-Франківської ОДА, але на нього не відреагували. А Верховна Рада вже незабаром має голосувати за об’єднання Богородчанського району до району з центром у Надвірні.

Згодом депутат Святослав Никорович запропонував депутатам проголосувати за проєкт рішення про приєднання Богородчанського району до Івано-Франківського. Депутати прийняли рішення та внесли процедурне питання у порядок денний. Однак це рішення таки не прийняли.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, на скільки районів планують поділити Івано-Франківщину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!