Депутати Вигодської селищної ради не розглянули питання будівництва ГЕС на річці Свіча

 • На Івано-Франківщині депутати Вигодської селищної ради не розглянули на сесії 30 березня питання щодо будівництва ГЕС на річці Свіча.

  Голова громади Микола Мацалак повідомив, що за його ініціативи питання зняли з розгляду, пише “Суспільне”.

  “Питання зняли з порядку денного. Треба доопрацювати, більше ознайомити громаду з тим, які можуть бути позитивні й негативні моменти. Повезти, де вже працюють такі гідроелектростанції, щоб люди побачили, почули відгуки. Щоб були більш ознайомлені. Я думаю, що це вже десь після великодніх свят буде розмова з громадою”, — каже Микола Мацалак.

  15 листопада 2018 року Вигодська селищна рада під керівництвом Ярослава Наума проголосувала за рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, орендованої “Уніплит”. Також цим рішенням землю передали в оренду на п’ять років підприємству “Екоенергетика”.

  Жителі Вигодської територіальної громади зібрали підписи проти будівництва міні-ГЕС на річці Свіча.

  Селищна рада Вигодської територіальної громади вирішила переглянути свій дозвіл на виготовлення проєктної документації щодо будівництва міні-ГЕС.

  22 квітня 2021 депутати селищної ради скасували своє рішення про дозвіл на виготовлення проєктної документації щодо будівництва міні-ГЕС на річці Свіча.

  Однак компанія “Екоенергетика” виграла всі судові засідання, які довели правомірність надання дозволу селищною радою на земельну ділянку.

  19 березня 2023 року в селищі Вигода Калуського району, що на Івано-Франківщині, відбулася зустріч представників компанії “Екоенергетика”, які планують збудувати у селищі міні-ГЕС, та місцевих жителів.

  Читайте також: “Провокації, які готує Росія, не спрацюють”: Данілов розповів, як виселятимуть з Лаври представників УПЦ МП

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!