“Державна зрада”: франківські депутати звернулись до президента та ВРУ через події у Мінську

Сьогодні, 16 березня, в Івано-Франківську відбулось засідання позачергової сесії міської ради.

Скликав сесію мер Івано-Франківська Руслан Марцінків через події в Мінську.

Так, депутати звернулись до президента, голови ВРУ, голоси СБУ щодо недопустимості прямих переговорів із представниками терористичних угрупувань ОРДЛО.

Звернення зачитав депутат міськради Петро Шкутяк. Мовляв, аналіз рішення в Мінську дає підстави стверджувати про суттєве погіршення для України можливостей захисту територіальної цілісності та відновлення кордонів. На думку франківських депутатів, діями у Мінську Україна фактично виконала основну вимогу Росії щодо визнання російсько-української війни “внутрішнім конфліктом”.

Франківські депутати вимагають:

1. Ініціювати створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванню акту державної зради представниками України в тристоронній групі.

2. Відкрити кримінальне провадження за фактом державної зради, вчиненої громадянами А. Єрмаком та Л. Кучмою;

3. Розслідувати причетність до цього злочину інших посадових та службових осіб України;

4. Вжити невідкладних заходів для припинення подальших злочинних дій в інтересах держави-агресора.

Представник від Міської асоціації учасників АТО Андрій Фармуга зазначив, що ветерани Прикарпаття та України шоковані речами, які відбулись у Мінську таємно. Він зачитав заяву від місцевих атовців і попросив їх додати до заяви депутатів. Він пояснив, що якщо рішення буде остаточно підписано, то Україна буде вести переговори з терористами, а Росія буде спостерігачем.

Франківські атовці також вимагають розслідування цієї справи та закликають українські сили об’єднатись і бути готовими до супротиву. Вони заявили, що осторонь цих подій не будуть.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!