Десятикласниці з Франківська стали переможницями національного проекту «Моя кар’єра в Україні»

 • 19 квітня у місті Львів відбулася регіональна зустріч національного проекту “Моя кар’єра в Україні”, де зібрались переможці із Західної України.

  50 фіналістів конкурсу для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток» зустрілися з відомими спікерами, успішними у різних сферах. Серед них були і дівчата з Франківська, а саме вихованці гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості Дарія Чернявська та Тетяна Гриценко.

  Підлітки-учасники конференції обрали найрізноманітніші професії: від традиційних – лікар, вчитель, психолог, журналіст, до тих, які тільки набирають популярність – поліцейський для тварин та експерт з кібербезпеки.

  Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей:

  «На конференції була дружня та крута атмосфера. Ця зустріч змотивувала мене рухатися вперед та самовдосконалюватися на шляху до своє мрії – стати художницею», – ділиться враженнями Тетяна Гриценко.

  Незабаром зустрічі в межах проекту матимуть своє продовження. 30 травня відбудеться Всеукраїнська конференції з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців днем здійснення мрії про кар’єру, а 31 травня школярі отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

  Нагадаємо, нещодавно одразу дві прикарпатські спортсменки перемогли на Чемпіонаті світу з бойових мистецтв 

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!