Десятикласниця з Франківська перемогла у Національному проекті «Моя кар’єра в Україні»

 • 30 травня CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку та Міністерства молоді та спорту України, провели фінальну Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри. Національний проект «Моя кар’єра в Україні» вже четвертий рік поспіль здійснює мрії десятикласників і дає можливість школярам з усієї України  поспілкуватись з керівниками великих компаній.

  45 переможців конкурсу есе для десятикласників на тему «Моя майбутня професія: планування і розвиток» зустрілися з топами національних компаній та отримали поради, як стати успішними в Україні. Була і серед них єдина представниця нашої області, вихованка гуртка журналісти Міського центру дитячої та юнацької творчості Дарія Чернявська.

  У рамках конференції, учасники та учасниці слухали поради від гостей з побудови кар’єри у сфері шоу-бізнесу та у державному секторі. Під час дискусії з топ-менеджерами українських компаній “Помилки та невдачі: чому вони важливі”, спікери ділилися власним досвідом та лайфхаками з кар’єрного розвитку.

  На завершення конференції, підлітки взяли участь у майстер-класі “Навички майбутнього та цілепокладання”:

  “Участь в проекті “Моя кар’єра в Україні” допомогла обрати професію майбутнього та надихнула повірити у власні сили. Я зустрілася з крутими людьми, які мотивують та заряджають своєю енергією і досвідом. Мрію, що через декілька років у списку професій з’явиться – поліцейський для тваринок, і я буду їхні права захищати”, – розповіла Дарія Чернявська, переможниця конкурсу.

 • Нагадаємо: Франківський професор став координатором партії “Голос” на Прикарпатті.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!