Disney до 100-річчя зібрав понад 540 своїх персонажів у новому короткометражному фільмі (трейлер)

 • Команда оживила Мікі й Мінні Маус, Білосніжку, Аріель, Белль, Пітера Пена та багатьох інших героїв.

  Компанія Disney створила короткометражний фільм “Одного разу на студії” з нагоди свого сторіччя. У ньому зібрані 543 персонажі з 85 найпопулярніших проєктів анімаційної студії. Про це повідомляє Variety, передає “Суспільне Культура”.

  Сюжет стрічки розгортається в студії Волта Діснея в Бербанку (штат Каліфорнія) наприкінці робочого дня. Це будівля у формі конічного синього капелюха Мікі Мауса з “Учня чаклуна”, стіни якої обклеєні зображеннями з культових стрічок за ціле століття.

  Персонажі мультфільмів зі світлин оживають та мандрують залами, де їх придумали. Потім збираються разом, щоб зробили спільний портрет на честь ювілею Disney.

  Disney — 100 років: студія зібрала 543 персонажів своїх анімацій у новому короткометражному фільмі

  Над короткометражкою працювали режисери Ден Абрагам і Трент Коррі. Також у створенні “Одного разу на студії” взяли участь понад 40 популярних акторів, які озвучували оригінальні стрічки. Серед них:

  • Ідіна Мензел (Ельза);
  • Крістен Белл (Анна);
  • Джоді Бенсон (Аріель);
  • Джеремі Айронс (Шрам).

  Команді вдалося оживити Мікі й Мінні Маус, Білосніжку, Аріель, Белль, Пітера Пена та багатьох інших героїв. Творцям навіть вдалося озвучити Джина голосом покійного Робіна Вільямса за допомогою штучного інтелекту. Вони застосували уривки з оригінальних записів.

  Disney — 100 років: студія зібрала 543 персонажів своїх анімацій у новому короткометражному фільмі

  80% персонажів намалювали від руки, решту — відтворили комп’ютерною графікою. За задумом режисерів, кожен персонаж мав виглядати так, ніби щойно зійшов з екрана.

  Тривалість “Одного разу на студії” — приблизно 9 хвилин. 

  Читайте також: Відомо, скільки мільйонів доларів зібрала “Мавка” у світовому прокаті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!