Діти мають право на здоров’я: у Франківську обговорили вакцинацію проти кору

Сьогодні, 17 жовтня, директорів шкіл та дошкільних навчальних закладів Івано-Франківська зібрали для того, щоб обговорити питання профілактики кору.

Конференцію проводить Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради за підтримки ЮНІСЕФ. Нагадаємо, велика кількість дітей захворіла на кір, і в кількох областях України, зокрема на Прикарпатті проводять підсилену вакцинальну кампанію. Також йшлося про те, щоб заборонити не вакцинованим дітям відвідувати навчання.

“Чому нам важливо залучити директорів? Наразі ми не говоримо про такі радикальні заходи у школах, щоб заборонити комусь відвідувати уроки, ми хочемо обговорити необхідність вакцинації. Як діяти, як спільними зусиллями освіти і медицини захистити дітей, як достукатися до батьків, щоб вони зрозуміли – діти мають право бути здоровими”, – зазначила Марія Бойко, начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Хто буде лікувати українців далі?

Керівник розповіла також, що 70% від тих, хто підлягав плановій вакцинації провакциновані. В межах підсиленої вакцинальної компанії відсоток менший – 11- 12%, але вакцина є і рухаються медики згідно плану. Всього захворіло від початку року 138 чоловік, серед них 79 дітей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!