Діти, медики та собаки: в Івано-Франківську підтримали шість ґрантових проєктів

Сьогодні, 29 липня, в Івано-Франківську презентували шість проєктів, які підтримав Urban Space 100.

Так, співзасновники громадського ресторану визначили 6 проєктів на суму 167 457 гривень. Крім того, було визначено сотий підтриманий проєкт.

Як розповіла менеджерка Юлія Крижалка, загалом було подано близько 20 проєктів. Однак підтримали тільки шість. Серед підтриманих – проєкт “Стерилізація потрібна”. Сума ґранта – 7 700 гривень.

Наталія Когут, ініціаторка проєкту каже, що вони мають на меті привернути увагу влади й змінити ставлення мешканців міста, сіл та селищ до стерилізації. Стверджує, що це гуманний метод обмеження кількості тварин шляхом розповсюдження інформативних матеріалів.

«Нам підтримка потрібна завжди. Тварин не зменшилося. Надіюся, що років через 5 жодної безпритульної тварини не буде», – говорить Наталія Когут.

Обрали також ІТ-освітній проєкт, на який виділять близько 43 тисяч гривень. Підтримуватимуть людей, які навчаючись, використовують масові онлайн курси та завершують їх успішно.

Також звернули увагу на посібник для медичних працівників «Якщо стається втрата». На нього виділили 24 тисячі гривень. Організатори займаються впровадженням в Україні системи підтримки батьків, які втратили дітей до, під час або за короткий термін після пологів.

Понад 33 тисяч гривень виділили на проєкт «Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування». Він орієнтований на 9 місяців соціальної роботи з людьми з інвалідністю задля їх соціалізації й інтегрування у повноцінне суспільство.

Також вирішили підтримати проєкт «KidsDO”, який покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової ІТ-освіти для дітей з особливими освітніми проблемами – вадами слуху. На цей ґрант виділили 21 697 гривень.

Виділили кошти, а саме 37 500 гривень, на проєкт – галерея «Детектор»_Початок. Він передбачає організацію двох виставок, серій подій про сучасне мистецтво. Варто зазначити,  Urban Spase 100 підтримав уже 104 проєкти на суму майже двох з половиною мільйони гривень.

Подати заявку на наступний ґрантовий сезон можна з 15 вересня до 15 жовтня.

Читайте також: «Міські Ґранти» у Франківську підтримали п’ять проектів на 80 тисяч гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!