Діти з Прикарпаття перемогли на пісенному конкурсі у Словаччині

 • 17-20 листопада у місті Стара Любавня, у передгір’ї високих Татр, що в Словацькій Республіці, проводився ІІ міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».
  dscf5491

  Його проведено у рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та словацької громадської організації «Амос» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України та сприяння Посольства Словацької Республіки в Україні.

  У фестивалі взяли участь 40 дитячих і молодіжних колективів із регіонів України та Словацької Республіки. Загалом на фестивалі було 117 учасників. Серед них були і діти з Калуського району, які зайняли І місце у номінації «Вокал». Христина Лукач із села Підмихайля виступила в середній віковій категорії, а у молодшій віковій категорії Олександр Гук із села Збора та Михайло Дакус із села Степанівка.

  dscf5481

  Метою фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

  24 листопада, відкриваючи засідання колегії райдержадміністрації, голова РДА Наталія Бабій і голова районної ради Михайло Срібняк привітали переможців міжнародного фестивалю та вручили їм грамоти і подарунки. Керівник району наголосила: «Все, що ми робимо, – для нашого майбутнього. А майбутнє – це наші діти». Михайло Срібняк підкреслив: «Незвичайну силу має українська пісня. Коли вона ллється із уст таких професійних митців, то аж душа радіє. Почувши спів цих дітей, то ще раз переконуєшся: наша нація має добре майбутнє».

 • Голова РДА подякувала вчителям, які виховали цих артистів, та нагородила грамотами Міністерства культури України начальника відділу культури РДА Тетяну Молдавчук і начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксану Савчук за участь та вагомі результати у даному фестивалі. До речі, Тетяна Молдавчук і Оксана Савчук супроводжували юних конкурсантів до Словаччини.

  dscf5500-1

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!