Дівчата “ведуть”: у Франківську в новому році народились вже 7 малюків

 • У міському перинатальному центрі Івано-Франківська вже народилися 7 малюків.

  Фінальний “рахунок” – 4:3, на користь дівчаток, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

  Першою у новорічну ніч в Івано-Франківську народилась дівчинка, яка вже стала для франківців символом перемоги в Україні. Її назвали Ілоною.

  “Ми страшенно чекали оцю першу дитину, яка народиться у 2023 році. Я дуже тішилася, коли подзвонили і сказали, що народилась дівчинка о 5:40, здорова гарна дівчинка 3 кілограми 200 грамів. Друге, чим ми тішились, що мама – це інтерн. Тобто мама проходила у нас в перинатальному центрі інтернатуру. І, власне, у новорічну ніч зробили такий подарунок. Своїй сім’ї, своїй родині”, – розповідає керівниця міського перинатального центру Марія Бойко.

  Дівчинка, за словами матері, мала народитися трішки раніше. Однак, каже породілля Вікторія Гроховська, донька, напевно, сама обрала такий символічний день для свого народження. Пологи пройшли добре, без ускладнень та оперативного втручання.

  “Вона віщує перемогу перш за все, думаю, що дуже скоро. Я дуже надіюся, що дівчинка як жінка, вона ще принесе велике поповнення”, – ділиться враженнями мати новонародженої Вікторія Гроховська.

  У майбутньому буде музиканткою або надзвичайно творчою дитиною, сподівається 27-річний батько Ілони. Василь Гроховський брав участь у партнерських пологах і весь час підтримував дружину. У їх молодій родині Ілона – перша дитинка, а тому батько впевнений, зробить усе, аби донька була найщасливішою.

 • “Я впевнений, що вона буде в нас творчою дівчинкою, тому що я сам музикант. Вона буде виростати серед музики, гітар і так далі. Якщо зацікавиться, то я обов’язково тому посприяю”, – тішиться батько новонародженої Ілонки Василь Гроховський.

  Привітати щасливу молоду сім’ю прийшов і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Мер впевнений, нові життя, які зароджуються зараз в Україні – це запорука міцної нації після нашої перемоги.

  Читайте також: 11 дітям-сиротам з Франківщини придбали житло за бюджетні кошти

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!