Дівчина з Рогатина взяла участь у літній школі для активних підлітків від Klitschko Foundation

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України пройшли відбір у літню освітню школу від Klitschko Foundation під патронатом ЮНЕСКО, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

«Школа успіху» – це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже восьмий рік реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”. Особливості розвитку і потреби у дівчаток і хлопчиків у цьому віці різні, тому вдруге за історію проекту організатори роблять для них окремі програми.

“Успішна людина має щось повернути суспільству, щоб воно зростало. Ми з братом бачили свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє – своє і світу – у їхніх руках. Досягнення випускників “Школи успіху” – вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів – мають мотивувати й інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію.” – говорить Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation .

З 5 по 14 липня пройшла школа для дівчат. За 10 днів вони відвідали офіси “Нової Пошти”, MacPaw, Depositphotos; вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів; дізналися про сучасне мистецтво в ПінчукАртЦентр та популярну науку в Експериментаніумі; пройшли уроки першої допомоги від клініки “Борис”, сексуального виховання від АНТИСНІД та тренінг із самозахисту. Кожен ранок в школі починався із зарядки.

Своїми враженнями поділилася Дарина Завгородня, учасниця із м. Рогатин Івано-франківської області: “Про “Школу Успіху” мені розповіли учасники минулих років. Правду кажучи, тоді я ще не мала чіткого бачення, що це за проект та усвідомлення, наскільки він важливий та змінює людей. Це були якісь нечіткі вияви моєї фантазії та водночас сильне бажання спробувати свої сили та потрапити туди. І от у березні, коли на сайті Klitschko Foundation з’явилась анкета для участі у ШУ, я одразу ж поспішила її заповнювати. Надзвичайно старалась, відповідально віднеслась до кожного питання і, звичайно що, відео. У день оголошення результатів першого туру відбору я надзвичайно хвилювалась. Допомагали лише підтримка близьких та віра у те, що мрії мають властивість здійснюватись, особливо ж, якщо за них боротись (що я невтомно продовжувала робити). І от, я знайшла своє ім’я серед тих 300 щасливчиків».

Дівчина розповідає, що щодень вони натхненно працювали над проектами, набиралися нових знань, навичок.

До речі, після закінчення проекту учасники повернуться додому, щоб влаштувати локальні “Школи успіху” для юних жителів їхніх сіл чи міст. За результатами минулорічної школи, випускники навчили ще 720 підлітків у регіонах України.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!