Для будівництва кортів на міському озері у Франківську шукатимуть інвестора

 • В Івано-Франківську проведуть конкурс по залученню інвестора до інвестиційного проєкту «Будівництво тенісних кортів з адміністративно-побутовим будинком на вулиці Гетьмана Мазепи в Івано-Франківську» на земельній ділянці відведеній Управлінню капітального будівництва Івано-Франківської міської ради.

  Сьогодні, 19 липня, на засіданні виконавчого комітету затвердили умови конкурсу, інформує “Галицький кореспондент”.

  Проєкт передбачає спорудження чотирьох відкритих тенісних кортів, орієнтовною площею 0,3 га,

  Тип покриття відкритих тенісних кортів – штучна (синтетична) трава, що супроводжується сертифікатом якості та безпеки на товар.

  Орієнтовна площа забудови під адміністративно-побутовий будинок – 900 м2, а площа самого приміщення з кімнатами для дитячого і юнацького дозвілля та басейном не менше, ніж на 4 доріжки, довжиною по 25 м кожна, – 2 700 м2;.

  Орієнтовна площа забудови під окреме приміщення роздягалень з душем для тенісних кортів, що будуть передані у власність Івано-Франківської міської територіальної громади в особі Івано-Франківської міської ради – 90 м².

 • Нагадаємо, це вже друга спроба облаштувати корти за кошти інвесторів. Вперше інвестиційний конкурс на будівництво тенісних кортів оголосила Івано-Франківська міська рада у 2018 році.

  Читайте також: У громадському транспорті Івано-Франківська подорожчав проїзд

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!