Для чого потрібні корпусні вулики

 • bgYEn99v4I4YjLq1aBrwEJ15X7uSf9meR36Ug9hKB2ODAHePkTH9tQnmLGu0-WZQhOF-L98CgYWYH67KUo_De0301yh__ybLU5hE3S9D8W_eLkw3JiUCXIOl3fTI-B2sAfrrVmuWPWm6O4ceNXGcet0

  Бджолярство — це непростий вид діяльності, який потребує до того ж багато зусиль та зосередженості. При облаштуванні пасіки потрібно обов’язково придбати відповідні моделі вуликів, де можна було б розмістити всі родини бджіл. Дуже важливо вдало підібрати відповідні конструкції для встановлення на пасіці, але й не треба забувати і про покупку всього іншого обладнання для кращої роботи бджоляра.

  Добираючи відповідні варіанти будиночків, багато хто обирає корпусні вулики. Вони бувають різних конструкційних особливостей та при цьому можуть точно забезпечити оптимальні умови для життя та розмноження бджіл. Корпусні конструкції дуже популярні. Вони якісні та мають дуже багато різних особливих переваг.

  Переваги корпусних вуликів

  Сучасні моделі корпусних вуликів багато чим відрізняються від інших типів будинків для бджіл. Зазвичай, ці вироби можуть відрізнятися великим розміром та мати відповідну багатокорпусну конструкцію. Саме завдяки цьому можна буде зрозуміти, скільки родин бджіл будуть там знаходитися. Комахи можуть обрати відповідний корпус для життя, а на інших вже будуть виробляти мед.

  Корпуси у вуликах можуть використовуватися й для інших ситуацій. Наприклад, там можна зберігати запаси для комах, або ж обладнати відповідний корпус для створення та розведення нового потомства. Виробники роблять ці вулики з різноманітних матеріалів, тому покупці можуть точно підібрати для себе відповідні моделі. Зазвичай з матеріалів обирають фанеру або пінополістирол. Вони відрізняються особливостями та деякими перевагами, що також потрібно враховувати при покупці. Слід уважно обирати вулики, адже можна в такому випадку знайти конструкції, які доведеться утеплювати для зимівлі бджолам.

 • Для того щоб купити корпусні вулики слід обрати їх відповідний розмір. Такі конструкції можуть мати подовжену висоту, що зазвичай комфортно для нарощування додаткових поверхів. Однією з переваг вважається й те, що під час збору меду пасічнику навіть не доведеться турбувати бджіл. При розселенні родин комах потрібно обережно їх підселяти у нові вулики, адже там їм буде спочатку незвично. Дуже потрібно створити такі умови, щоб бджоли могли швидко пристосуватися.

  Замовити якісні вулики завжди можна на сайті https://vashapasika.com.ua/. В асортименті можна знайти різноманітні варіанти, які обов’язково підійдуть для облаштування пасіки. Також там можна придбати й інше обладнання для роботи спеціаліста.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!