Для калуського фонтану запишуть 45 хвилин нової музики

Минулого року в Калуші на площі Героїв збудували новий фонтан. На це з міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень. Однак утримувати об’єкт — теж справа недешева.

Цього тижня на засіданні постійної депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства і екології розглянули питання про внесення змін до програми приватизації та управління комунальним майном територіальної громади Калуша на  2019 рік. Фінансування програми міська рада планує збільшити на 179 тисяч гривень, інформують “Вікна”.

Ці кошти, як пояснив голова Фонду комунальної власності Олександр Челядин, потрібні для утримання фонтану в поточному році.

Фонтан планують запустити у роботу до Пасхи, 27 квітня. І, за словами Олександра Челядина, міський голова Ігор Матвійчук дав завдання забезпечити новий музичний супровід. Запис мелодій, які звучали у минулому році, входив у вартість робіт з будівництва фонтану. А за нові, пояснив голова фонду, треба платити. Місто має намір замовити нової музики на 45 хвилин: дев’ять треків по п’ять хвилин.

Одна хвилина музики коштує 1 160 гривень. Тож, для оновлення музичного супроводу і, відповідно, налаштування фонтану потрібно понад 52 тис. гривень і ці витрати включать у програму.

Найбільше коштів — близько 110 тисяч гривень у поточному році, як пояснив Олександр Челядин, потрібно на забезпечення поточної експлуатації фонтану – чищення, профілактичні роботи, налаштування, послуги Інернету для забезпечення відеоспостереження тощо.

Нагадаємо, У Калуші хочуть збудувати новий фонтан за 500 тисяч гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!