Для прекрасної половини патрульної поліції Франківська влаштували свято (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні, 6 лютого, в актовій залі Управління патрульної поліції Івано-Фракнівська зібралися майже всі патрульні для того, щоб привітати співробітниць поліції з прийдешім святом всіх жінок, 8 березня.

В невеличкій актовій залі зібрали всіх дівчат-патрульних, навіть тих, у кого був сьогодні вихідний. Також там були і чоловіки патрульні, окрім тих, хто в цей час був на чергуванні.

До присутніх вийшов керівник патрульної поліції Дмитро Міхалець, його заступник Олег Йосипів та Олег Сердюк, командир батальйону патрульної поліції, які виступили з привітальним словом.

“Я хочу побажати вам здоров’я, достатку і подякувати вашим батькам за те,  що вони виростили вас такими. І ви прийшли сюди, бо хочете змінити країну”, – звернувся до присутніх жінок Дмитро Міхалець.

Крім того, начальник Управління патрульної поліції побажав, що його підлеглі поверталися додому усміхнені, здорові, і щоб їх підтримували їхні рідні та близькі.

“Дорогі наші україночки, ми щиро вітаємо вас з цим прекрасним днем, днем весни” , – підкреслив Олег Йосипів, заступник начальника Управління патрульної поліцій міста.

Також, він пояснив, що було обрано саме цей день, оскільки саме 8 березня у когось можуть бути якісь особисті плани.

Перед полісменками виступив Народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт “Козаки” села Нові Кривотули, який заспівав для присутніх українських, народних козацьких пісень, а також потішив гопаком і постановочним боєм на шаблях.

Для присутніх жінок приготували букети тюльпанів, які їм подарували їхні напарники-чоловіки, а також солодкий стіл.

Варто відзначити, що Олег Йосипів, який починав у гурті козаків, що виступав перед патрульними, особисто продемонстрував свої вміння володіння козацькими шаблями.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!