Для прикарпатського села Крилос створили промоційний спецпроект

 • Управління міжнародного співробітництва євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації спільно з веб-порталом Igotoua – Туристичний гід Україною – підготували спецпроект «Неймовірні села України. Крилос».

  Матеріал насичений авторськими текстами і фотографіями, включає тематичні розділи: історичне минуле Крилоса, таємниці Крилоса – Давнього Галича, місця, які варто відвідати в Крилосі, три причини почати знайомство з Крилосом із міста Галич, пам’ятки Галича, пам’ятки Крилоса та інші.

  Спецпроект є хорошою нагодою підвищити популярність Крилоса та Галича.

  Запрошуємо на Івано-Франківщину відвідати Крилос – столицю Галицької-Волинської держави. На веб-портал можна перейти за посиланням – https://ua.igotoworld.com/projects/krylos/

  Нагадаємо, що у 2018 році Галич відзначає 1120-у річницю від першої відомої писемної згадки, святкування проходитиме 8–9 вересня, коли в місті відбудеться масштабний фестиваль середньовічної культури під назвою «Галицьке лицарство».

  Усі бажаючі матимуть нагоду поринути в неповторну атмосферу Давньої Галичини: стати свідками лицарських турнірів, взяти участь у різноманітних майстер-класах, скуштувати страви стародавньої галицької кухні та назбирати багато неймовірних вражень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!