Для українських школярів закуплять понад мільйон світловідбиваючих жилетів

  • Уряд схвалив зміни в постанові, яка передбачає заходи по зменшенню кількості загиблих на дорогах мінімум на 30%, зокрема передбачено 226,6 млн грн для закупки понад 1 млн світло відбиваючих жилетів для школярів. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України, передає УНН.

    За даними прес-служби відомства, сьогодні на засіданні уряд затвердив зміни до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Обсяг фінансування програми на 2018-2020 роки становить 8,7 млрд гривень:

    “Вперше держава виділила гарантоване щорічне фінансування на безпеку українських автошляхів – це 5% Дорожнього фонду. Наша мета – зменшити кількість загиблих на дорогах щонайменше на 30% до 2020 року. Ми ремонтуємо автошляхи, а поруч із цим – підвищуємо безпеку для всіх учасників дорожнього руху: і водіїв, і пішоходів, а найголовніше – дітей. Цього року до програми включено новий захід щодо підвищення рівня безпеки дітей на дорозі, який передбачає закупку понад мільйона світловідбиваючих жилетів для школярів. На це виділено – 226,6 млн грн”, – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

    За його словами, цього року також передбачається влаштування 104 розв’язок кільцевого типу, встановлення близько 15 тисяч дорожніх знаків, придбання 339 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху тощо.

    Додатково мають бути  виділені кошти на покращення безпечності автомобільних доріг та фінансування нового заходу – улаштування місць для розміщення габаритно-вагового контролю для зупинки та перевірки транспортних засобів з перевантаженням.

    Нагадаємо, в 2018-му році на Івано-Франківщині правоохоронці зафіксували 2939 дорожньо-транспортних пригод за участю 5851 особи. У поліції наводять моторошну цифру: за рік на Прикарпатті в ДТП загинуло 127 людей, а ще 957 – отримали тілесні ушкодження різної тяжкості.

  • Більше про це читайте у матеріалі: Три тисячі аварій: хто винен та що робити

    Фото – ілюстравтине. Джерело.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!