До дня добровольця на франківській “Алеї слави” висадили нові дерева

 • Сьогодні, 14 березня, на території Меморіального комплексу “Дем’янів Лаз” в місті Івано-Франківську, відбулася молодіжна акція «Алея Слави» в рамках відзначення третьої річниці Дня українського добровольця.

  У заході взяли участь представники Всеукраїнської кампанії “Пам’ять Нації”, активісти обласного осередку партії «Національний Корпус», працівники Меморіального комплексу і учні старших класів Угринівського НВК, які до висаджених два роки тому дубів додали дванадцять нових деревець. Усі вони носять імена полеглих борців за волю України минулого і сучасності.

  Співорганізатор Михайло Фреїк розповів, що окрім суто екологічного, ця акція носить історичний і навчально-виховний характер:

  “Діти, висаджуючи деревця, отримують інформацію про Олега Басараба, Стефанію Костюк, Юліана Куйбіду та інших видатних людей, пам’ять яких вшановано таким чином. Також ми розповідаємо їм про жертв комуністичного терору, останки яких поховані тут поряд, у Дем’яновому Лазі”, – зазначає Михайло  Фреїк.

  Координатор кампанії “Пам’ять Нації” в Івано-Франківську Лев Давибіда додає, що на “Алеї Слави” символічно висаджено дуби, калину і верби:

  “Це – дерева, які уособлюють родову єдність українського народу, своєрідне єднання живих з тими, що вже відійшли в потойбіччя і тими, які ще повинні з’явитися на світ. Українська земля багата героями, які не завагалися добровільно взяти до рук зброю, щоб її захистити, часом і ціною власного життя, тож алея буде й надалі розростатися” – розповідає координатор заходу.

 • Нагадаємо, Франківці збирають гроші на похорон капелана медичного батальйону “Госпітальєри” Сергія Мороза, який пішов із життя 13 березня 2019 року.

     

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!