До Дня незалежності в Україні посилять охорону кордонів

 • У період святкування дня держпрапора та 27-ї річниці Дня незалежності прикордонна служба посилить заходи безпеки на державному кордоні.

  Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

  Посилені заходи безпеки здійснюватимуть на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування ООС та на адмінмежі з анексованим півостровом Крим.

  “Прикордонники постійно проводитимуть моніторинг і враховуватимуть усі можливі виклики, насамперед, терористичні загрози. Для цього усі напрямки кордону будуть посилені додатковими нарядами”, – пояснили у відомстві.

  Зокрема, прикордонники залучать до перевірки осіб і транспорту кінологів зі службовими собаками задля виявлення незаконного переміщення зброї та вибухових речовин.

  Також здійснюватиметься ретельна перевірка документів осіб та транспортних засобів, які будуть знаходитися поблизу кордону.

 • Прикордонники діятимуть у взаємодії з Нацполіцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій та Службою безпеки.

  Міністр оборони Степан Полторак раніше повідомив, що 24 серпня на Майдані незалежності в урочистих заходах із нагоди святкування 27 річниці незалежності України та 100 річчя української державності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!